Kontakt Kontakt

Siedziba Nadleśnictwo Oborniki
Nadleśnictwo Oborniki
+48 61 2971302
+48 61 2961361

ul. Gajowa 1

Dąbrówka Leśna

64-600 Oborniki

Biuro Nadleśnictwa jest czynne

od pon do pt w godzinach od 7.00 do 15.00

Bieżący rachunek bankowy

PKO BP Oborniki 65 1020 4128 0000 1702 0035 0488

NIP 787-00-07-099

Nadleśniczy
Jacek Szczepanik
+48 61 2971302
Zastępca Nadleśniczego ds. gospodarki leśnej
Artur Stawicki
+48 61 2971302
Zastępca Nadleśniczego ds. rozwoju
Jarosław Bator
+48 61 2971302
Główny Księgowy
Mikołaj Sipa
+48 61 2971360
Sekretarz
Anna Kłujsza
+48 61 2971367
Inżynier Nadzoru
Arkadiusz Pohl
+48 61 2971368
Inżynier Nadzoru
Bartłomiej Kłossowski
+48 61 297 1349

Dział gospodarki leśnej

Ewa Sekut
Starszy Specjalista SL ds. użytkowania lasu
Tel.: +48 61 2971353
Jarosław Korybalski
Starszy Specjalista SL ds. sprzedaży drewna
Tel.: +48 61 2971352
Joanna Sahan
Starszy Specjalista SL ds. ochrony lasu, łowiectwa i ppoż.
Tel.: +48 61 2971357
Wojciech Wiśniewski
Specjalista SL ds. hodowli lasu i nasiennictwa
Tel.: +48 61 2971351
Kacper Nowak
Instruktor techniczny ds. stanu posiadania, lasów niepaństwowych i LMN
Tel.: +48 61 2971362

Dział rozwoju

Ewelina Jurkiewicz
Specjalista SL ds. retencji wodnej i LKP
Tel.: +48 61 2971341
Konrad Owczarzak
Instruktor techniczny ds. komunikacji i ochrony przyrody
Tel.: +48 61 2971356

Dział Administracyjny

Małgorzata Jankowiak
Specjalista ds. administracji
Tel.: +48 61 2971347
Hanna Ciesielska
Specjalista ds. administracji
Tel.: +48 61 2971364
Halina Balcerowiak
Specjalista ds. administracji
Tel.: +48 61 2971300
Mateusz Jurczuk
Instruktor techniczny ds. administracji
Tel.: +48 61 2971369

Dział Księgowy

Izabela Gradowska
Specjalista ds. ksiegowości
Tel.: +48 61 2971361
Beata Kaźmierczak
Specjalista ds. ksiegowości
Tel.: +48 61 2971366
Adriana Bombelek
Specjalista ds. finansowych
Tel.: +48 61 2971346
Dorota Tymm
Specjalista ds. finansowych
Tel.: +48 61 2971363

Posterunek Straży leśnej

Przemysław Czapliński
Komendant Posterunkowy Straży Leśnej
Tel.: +48 61 2971350, 509566810
Jacek Borowski
Starszy Strażnik Leśny
Tel.: +48 61 2971340, 509687590
Michał Tomaszewski
p.o. Strażnik Leśny
Tel.: +48 61 2971340, 509 612 828

Leśniczowie (służby terenowe)

Marcin Ciesielski
Leśniczy Leśnictwa Bębnikąt
Tel.: 510 061 401
Rafał Skalecki
Podleśniczy
Tel.: 500 208 542
Adam Jóźwiak
Leśniczy Leśnictwa Wełna
Tel.: 508 003 216
Piotr Dolata
Podleśniczy
Tel.: 781 001 330
Pawel Kłodziński
Leśniczy Leśnictwa Rożnowo
Tel.: 508 003 201
Hubert Stawicki
Podleśniczy
Tel.: 667 385 332
Eugeniusz Krysztofiak
Leśniczy Leśnictwa Mycin
Tel.: 508 003 202
Remigiusz Przybyłowicz
Podleśniczy
Tel.: 660 499 223
Ryszard Pauszek
Leśniczy Leśnictwa Nowołoskoniec
Tel.: 508 003 203
Łukasz Bąk
Podleśniczy
Tel.: 695 313 247
Rafał Stawicki
Leśniczy Leśnictwa Niemieczkowo
Tel.: 508 003 205
Bartosz Galus
Podleśniczy
Tel.: 665 999 409
Stefan Gronowski
Leśniczy Leśnictwa Podlesie
Tel.: 508 003 207
Stanislaw Tylski
Podleśniczy
Tel.: 508 003 209
Maciej Korybalski
Leśniczy Leśnictwa Marylówka
Tel.: 508 003 229
Krzysztof Zieliński
Podleśniczy
Tel.: 500 208 543
Andrzej Bilon
Leśniczy Leśnictwa Kiszewko
Tel.: 508 003 210
Sławomir Szcześniak
Podleśniczy
Tel.: 500 208 516
Łukasz Krystofiak
Leśniczy Leśnictwa Obrzycko
Tel.: 508 003 211
Jarosław Rogowski
Podleśniczy
Tel.: 695 313 083
Przemysław Nowak
Leśniczy Leśnictwa Chraplewo
Tel.: 508 003 212
Marcin Kubiak
Leśniczy Leśnictwa Daniele
Tel.: 500 113 853
Karol Kubik
Podleśniczy
Tel.: 508 003 217
Jacek Klause
Leśniczy Leśnictwa Żurawiniec
Tel.: 508 003 214
Czesław Wierzba
Podleśniczy
Tel.: 508 003 215
Robert Cieciorowski
Szkółka leśna Garncarskibród
Tel.: +48 67 2551580; 508003219

Inspektor Ochrony Danych

Sebastian Strzech
Inspektor Ochrony Danych