ZADANIE 3. KAMPANIA TELEWIZYJNA I INTERNETOWA

W ramach projektu wyprodukowaliśmy i wyemitowaliśmy dwa cykle programów, dedykowane konkretnym grupom odbiorców.

Pierwszym cyklem był program popularnonaukowy. We współpracy z regionalnym oddziałem TVP3 stworzyliśmy cztery odcinki opisujące zagadnienia o szeroko pojętej tematyce ekologicznej. Programy zawierają wypowiedzi wielu autorytetów z dziedziny leśnictwa i ekologii.

Playlista:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_mtyGNoMUsJf8HbqAbF2yFU


Drugi cykl to mini serial fabularyzowany nagrany we współpracy z Wielkopolską Telewizją Kablową. Celem produkcji ośmiu odcinków tej serii było przybliżenie nastolatkom idei trwale zrównoważonej gospodarki leśnej.

Playlista:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_kabN9PqbFcOd2E7uWikkQ3


Wszystkie nasze produkcje zostały wydane w dwóch wersjach. W jednej zostały zaopatrzone w tłumaczenia w postaci napisów/tłumacza dla osób niesłyszących. W drugiej nagrana została audiodeskrypcja, dająca możliwość korzystania z materiałów osobom niewidomym i niedowidzącym.

WTK z audiodeskrypcją - playlista

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_lQgLP9drBAWlAUn5X4FYQy

 

TVP3 z audiodeskrypcją - playlista

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_nvO56nvDem2GVhDCBViwp2Serdecznie zapraszamy do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube oraz śledzenia naszych aktywności na Facebooku — znajdą tam Państwo dużo więcej materiałów filmowych.


ZADANIE 3. KAMPANIA TELEWIZYJNA I INTERNETOWA

.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Posadź drzewko z Prezydentem RP

Posadź drzewko z Prezydentem RP

Potrzeba sadzenia nowych drzew jest ogromna, dlatego Prezydent RP - Andrzej Duda wraz z żoną i polskimi leśnikami, zainicjowali akcję sadzenia lasu pod hasłem SadziMY. W tym roku, w związku z nietypową sytuacją, z jaką się zmagamy na świecie, symboliczne drzewko będzie można zasadzić na swoim ogródku.

Akcja SadziMY z prezydentem została przeniesiona na jesień. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. 

W ramach akcji, w dniu 24.04.2020 r., w siedzibie każdego z nadleśnictw będą czekały na Państwa darmowe sadzonki drzew leśnych, które następnie (zgodnie z zamieszczoną instrukcją) będą Państwo mogli  posadzić na swoim ogródku. Sadzonki będą rozdawane w godzinach od 10.00 do 14.00 do wyczerpania zapasów.

 

Sadzonki można odebrać po wcześniejszym kontakcie e-mailowym bądź telefonicznym z pracownikami Nadleśnictwa. Adresy e-mail oraz telefony znajdują się na stronach internetowych nadleśnictw, w zakładce kontakty.