Asset Publisher Asset Publisher

ZADANIE 3. KAMPANIA TELEWIZYJNA I INTERNETOWA

W ramach projektu wyprodukowaliśmy i wyemitowaliśmy dwa cykle programów, dedykowane konkretnym grupom odbiorców.

Pierwszym cyklem był program popularnonaukowy. We współpracy z regionalnym oddziałem TVP3 stworzyliśmy cztery odcinki opisujące zagadnienia o szeroko pojętej tematyce ekologicznej. Programy zawierają wypowiedzi wielu autorytetów z dziedziny leśnictwa i ekologii.

Playlista:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_mtyGNoMUsJf8HbqAbF2yFU


Drugi cykl to mini serial fabularyzowany nagrany we współpracy z Wielkopolską Telewizją Kablową. Celem produkcji ośmiu odcinków tej serii było przybliżenie nastolatkom idei trwale zrównoważonej gospodarki leśnej.

Playlista:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_kabN9PqbFcOd2E7uWikkQ3


Wszystkie nasze produkcje zostały wydane w dwóch wersjach. W jednej zostały zaopatrzone w tłumaczenia w postaci napisów/tłumacza dla osób niesłyszących. W drugiej nagrana została audiodeskrypcja, dająca możliwość korzystania z materiałów osobom niewidomym i niedowidzącym.

WTK z audiodeskrypcją - playlista

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_lQgLP9drBAWlAUn5X4FYQy

 

TVP3 z audiodeskrypcją - playlista

https://www.youtube.com/playlist?list=PLN_YkC30ZB_nvO56nvDem2GVhDCBViwp2Serdecznie zapraszamy do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube oraz śledzenia naszych aktywności na Facebooku — znajdą tam Państwo dużo więcej materiałów filmowych.


ZADANIE 3. KAMPANIA TELEWIZYJNA I INTERNETOWA

.

Asset Publisher Asset Publisher

Back

RODO - rekrutacja

RODO - rekrutacja

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informujemy, że:

 

Nadleśnictwo Oborniki informuje, iż dokumenty aplikacyjne od kandydatów na wolne stanowiska pracy, przyjmuje wyłącznie w ramach naborów, ogłaszanych przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Oborniki. Prosimy o nieprzesyłanie dokumentów aplikacyjnych poza ogłoszonymi naborami. Nadleśnictwo informuje jednocześnie, że w związku z powyższym, dokumenty aplikacyjne (życiorysy, CV itp.) złożone lub przesłane poza procedurą ogłoszonych naborów, pozostaną bez rozpatrzenia. Nadleśnictwo informuje, że nie odsyła dokumentów; wszelkie dokumenty aplikacyjne złożone drogą elektroniczną lub tradycyjnie, poza procedurą ogłaszanych naborów, zostaną zniszczone w niszczarce oraz usunięte z poczty elektronicznej.